}
  • Punkt dostępowy Chateau 5G ax S53UG+M-5HA XD-TC&RG502Q-EA

Symbol: S53UG+M-5HAXD2HAXD-TC&RG502Q-EA
Brak towaru
2747.16
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier (Pobranie) 19.99
Dostępność Brak towaru
Waga 1.12 kg
Zostaw telefon

Z pozoru nowy Chateau jest bardzo podobny do poprzednich modeli. Mieliśmy fantastyczne uruchomienie 5G i LTE18 z naszymi partnerami z LMT - wiodącego operatora telefonii komórkowej na Łotwie. Nasz Chateau zastąpił zwykłe marki - a zadowolenie klientów gwałtownie wzrosło. Większość użytkowników doceniła większą szybkość i stabilność, a także bogactwo przydatnych funkcji RouterOS i ogólną elastyczność. I nie zapomnij o eleganckim wyglądzie, który pasuje wszędzie - od tradycyjnych domów i luksusowych rezydencji po nowoczesne biura i środowiska korporacyjne. Kolejnym oczywistym krokiem w serii Chateau było doskonalenie możliwości bezprzewodowych. Dzięki bezprzewodowemu standardowi Generation6 802.11ax i obsłudze Wave 2, Chateau 5G ax może zapewnić niespotykaną prędkość. Jeśli porównamy go z poprzednią generacją, zobaczymy do 40% wyższą prędkość w paśmie 5 GHz i do 90% wyższą prędkość w paśmie 2,4 GHz! Wprowadziliśmy ogromne ulepszenia w bezprzewodowym radiu i antenach. Chateau 5G axe obsługuje MIMO 4x4 w 5G i LTE. Wbudowane 6 anten LTE/5G. Jedna para anten zewnętrznych zapewnia jeszcze lepszy zasięg sieci bezprzewodowej w największych domach, a druga - ulepszoną łączność LTE/5G.

Nowoczesny czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,8 GHz w połączeniu z solidnymi GB pamięci RAM zapewnia potężną moc, jeśli chodzi o ciężkie operacje, takie jak złożone reguły zapory ogniowej, szyfrowanie sprzętowe IPsec, używanie większej liczby wątków lub eksperymentowanie z zaawansowanymi funkcjami RouterOS. A dzięki dodatkowej obsłudze zaawansowanego szyfrowania WPA3 jesteś bezpieczniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Internet mobilny nigdy nie był szybszy
W idealnej konfiguracji i idealnym środowisku modem 5G może osiągnąć niesamowitą prędkość: do 5 Gb/s dla pobierania i do 900 Mb/s dla wysyłania. Ale nawet bez osiągnięcia maksymalnej przepustowości nadal otrzymujesz ultraszybkie połączenie, które może przewyższyć najlepsze sieci miedziane i światłowodowe!

Najbardziej zaawansowane oprogramowanie na rynku - RouterOS
Tworzymy własne oprogramowanie od 1996 roku. Na przestrzeni lat udało nam się stworzyć najpotężniejsze i najbardziej elastyczne oprogramowanie sieciowe na rynku. Z każdą nową wersją nasz priorytet pozostał ten sam: zapewnić użytkownikom swobodę eksplorowania różnych konfiguracji i zawsze mieć odpowiednie narzędzia do pracy. Uruchom bezpieczną sieć VPN z biura bezpośrednio do domu, włącz kontrolę rodzicielską, QoS (priorytetyzacja ruchu dla określonych potrzeb, takich jak streaming), złożone reguły zapory sieciowej, akcelerację sprzętową IPsec, VLAN, powiadomienia e-mail lub SMS. Możesz nawet automatyzuj złożone powiadomienia wyzwalające (Twoja przepustowość osiągnęła X przez Y minut!) i modyfikuj kolejki na podstawie wykorzystania przepustowości. Jeśli możesz to sobie wyobrazić RouterOS może to osiągnąć.

Nie ma płatnych zapór ani mylących subskrypcji. Otrzymujesz wszystkie funkcje - od konsumenckich po klasy korporacyjnej. Dla operatorów telefonii komórkowej i dostawców usług internetowych jest to przełom. Wreszcie - jeden produkt, który zadowoli najbardziej zróżnicowaną grupę ludzi.

Zbudowany z myślą o bezpieczeństwie
RouterOS nie tylko oferuje solidne opcje bezpieczeństwa, ale także skupiamy się na bezpieczeństwie produkcyjnym. Nie ma outsourcingu, każde urządzenie Chateau jest montowane u naszych kontraktowych producentów z UE, a wszystkie komponenty pochodzą od renomowanych, zaufanych partnerów takich jak Qualcomm. Współpracujemy z europejskimi prawodawcami i ciężko pracujemy, aby zapewnić pełną zgodność ze wszystkimi niezbędnymi politykami bezpieczeństwa. MikroTik to płynna, długofalowa współpraca bez niespodzianek.

Wszechstronny mistrz... mistrz wielu!
Chateau to niezwykły wybór dla każdego operatora telefonii komórkowej. Można go dostosować za pomocą różnych etykiet lub nadruków brandingowych. Operatorzy mogą używać technologii TR-069 do tworzenia niestandardowych opcji zdalnego zarządzania klientami, takich jak konfiguracja routera za pośrednictwem tej samej strony internetowej, której klienci używają do płacenia rachunków za usługi mobilne.

Zaawansowani użytkownicy, doświadczeni administratorzy systemu i entuzjaści sieci mogą skorzystać ze zdumiewającej głębi RouterOS. A gospodarstwa domowe niezwiązane z technologią mogą to wszystko pominąć, korzystając zamiast tego z prostej, prostej strony internetowej.

Nadszedł czas na doskonałą sieć bez kompromisów. Bezpieczne opcje pracy zdalnej i niesamowicie szybkie łącze internetowe nie są już luksusem. Są koniecznością. Rozwiązaniem jest Chateau.

Informacje o produkcie
Architektura sieci GigabitEthernet
Porty we/wy 4 x 10/100/1000 Mbit/s
1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port
Pasmo 2,4 GHz
5 GHz
Standardy 802.11ax
Liczba anten 6
Kolor Biały
Czarny
Gwarancja 12 mies.
Typ gwarancji Gwarancja normalna
Architektura sieci GigabitEthernet
Standardy 802.11ax
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci