}
  • Platforma ruchu Motion Plus

Symbol: NLR-M007
18226.83
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier (Pobranie) 19.99
Dostępność Mało
Waga 27 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 222 501 454

Zostaw telefon

Platforma Motion Plus
Od 2014 roku tysiące kierowców wyścigowych, entuzjastów symulatorów lotu i profesjonalistów z branży zaufało i pokochało wciągające i realistyczne wrażenia zapewniane przez produkty Next Level Racing Motion.

Przedstawiamy platformę Next Level Racing Motion Plus, naszą pierwszą platformę ruchu typu podnoszenie, pochylanie i przechylanie, która zapewnia najlepsze wrażenia z adaptacji i zanurzenia. Ta wiodąca na rynku technologia umożliwia użytkownikom doświadczanie emulowanych sił G związanych z wybojami, zakrętami, wibracjami, hamowaniem i przyspieszaniem na ich podwoziu symulacyjnym. Stworzona z myślą o precyzji platforma Motion Plus co sekundę wykonuje 4000 mikroprocesów bezpośrednio z gry, zapewniając najdokładniejsze informacje zwrotne na temat rozgrywki podczas jazdy lub lotu. Mając na uwadze ekosystem Next Level Racing Motion, platformę Motion Plus można połączyć z platformami Motion V3 lub Traction Plus, aby stworzyć niezrównane wrażenia symulacyjne.

Zaprojektowana z myślą o precyzji i dokładności
Zbudowana, aby zapewnić ruch podwozia z precyzją i dokładnością, aby dopełnić wrażenia użytkownika. Platforma Motion Plus zapewnia nowy poziom realizmu i zanurzenia w ruchu, które stają się naturalnym postępem w podróży symulacyjnej. Aby wypełnić lukę między rzeczywistością a światem wirtualnym, dane telemetryczne z rozgrywki są przesyłane przez oprogramowanie i przekładane na precyzyjny i dokładny ruch w sprzęcie z przyspieszeniem do 1100 mm na sekundę.

Pełne doświadczenie

Koncentrując się na ruchu podwozia w fazie projektowania, platforma Motion Plus przekłada kluczowe efekty symulacji, takie jak wyboje, hamowanie, przyspieszanie, zmiany biegów i efekty drogowe, na dokładne i precyzyjne ruchy odczuwane przez użytkownika w kokpicie. Użytkownik jest w stanie wejść w każdy zakręt z prędkością i precyzją, z prędkością przechyłu do 21 stopni na sekundę, podczas gdy efekty hamowania i przyspieszania można odczuć do 8 stopni na sekundę, aby umożliwić użytkownikowi dostosowanie się i zachowanie kontroli .

Zaawansowane technologie
Zamiast siłowników przemysłowych lub dostosowanych, platforma Next Level Racing Motion Plus wykorzystuje zaawansowaną technologię i produkcję opracowaną od podstaw, wyłącznie do symulacji. Dzięki enkoderom magnetycznym przymocowanym do wału silnika platforma Motion Plus jest w stanie zapewnić precyzyjne sprzężenie zwrotne z rozgrywki do sprzętu.

Zbuduj kompletny ekosystem

Dzięki wielu konfiguracjom platforma Next Level Racing Motion Plus umożliwia dostosowanie i zaprojektowanie własnego, niestandardowego doświadczenia ruchu. Pojedyncza jednostka platformy Motion Plus zapewni użytkownikowi doświadczenie 2-DOF i pozwoli mu na uaktualnienie do 3-DOF z dodatkiem drugiej jednostki oferującej pochylenie, przechylenie i podnoszenie. Połączenie różnych platform Motion Next Level Racing i platformy Motion Plus może zapewnić do 4 DOF.
 
Platforma Single Motion Plus: Podwozie 2 DOF
Platforma 2 X Motion Plus: Podwozie 3-DOF
Platforma Motion Plus + Platforma Motion V3: podwozie 2 DOF i siedzenie 2 DOF (łącznie 2 DOF)
2 X Platforma Motion Plus + Platforma Motion V3: Podwozie 3 DOF i siedzenie 2 DOF (łącznie 3 DOF)
Platforma Motion Plus + platforma Traction Plus: podwozie kombinowane 4 DOF

Produkcja światowej klasy
Platforma Next Level Racing Motion Plus to produkt wyprodukowany w Europie z najwyższej jakości komponentów, aby zapewnić niezawodność i wydajność. Platforma Motion Plus to produkt, który jest wynikiem dekady doświadczenia w dziedzinie symulacji, w połączeniu z czołowymi europejskimi inżynierami ruchu i oprogramowania w Motion Systems. Platforma Next Level Racing Motion Plus jest używana także przez wiodące globalne instytucje do celów szkoleniowych i badawczych.

Informacje o produkcie
Akcesoria w zestawie
  • Platforma Next Level Racing Motion Plus
  • Zestaw do montażu stóp
  • Obrotowy pasek
  • Oprogramowanie Next Level Racing Platform Manager
  • Kable USB i zasilające
Kolor Czarny
Wymiary

70 x 18.2 x 20 cm

Waga 21.7 kg
Pozostałe parametry
  • Źródło zasilania: 4A/115VAC/60Hz, 2A/230VAC/50Hz
  • Zasilanie: 321W
Gwarancja 24 mies.
Typ gwarancji Gwarancja normalna
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci